Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Elektrostymulacja

Zabieg z zastosowaniem elelektrostymulacji jest doskonałym sposobem dla każdej osoby pragnącej pozbyć się zbędnych kilogramów, ukształtować sylwetkę, wzmocnić układ mięśniowy, ujędrnić skórę czy pozbyć się cellulitu. W trakcie elektrostymulacji zostają pobudzone jednostki motoryczne mięśnia, następuje zwiększenie przepływu krwi żylnej oraz chłonki w otaczających tkankach. Mięśnie pobudzane prądem, pracując, spalają zbędną tkankę tłuszczową. Zabieg elektrostymulacji polecany jest kobietom po ciąży, osobom, które ze względów zdrowotnych nie mogą prowadzić aktywnego trybu życia oraz wszystkim osobom które chcą zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Elektrostymulacja polecana jest również osobom uprawiającym sporty, ponieważ kształtuje mięśnie i doskonale modeluje sylwetkę. Może być stosowana przed lub po treningu fizycznym.
Zabieg elektrostymulacji trwa 45 minut i najlepiej jeśli jest wykonywany dwa razy w tygodniu. Dla uzyskania zadowalających efektów należy skorzystać z 10-15 zabiegów.


Przeciwwskazania do zabiegu:
- gorączka,
- ciąża,
- choroba nowotworowa,
- padaczka,
- stany zapalne skóry, tkanek,
- obecność w tkankach elementów metalicznych,
- menstruacja.

\

Gabinet chwilowo nieczynny.

Gabinet czynny od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 19.00 oraz w soboty od godziny 9.00 do 14.00 po wcześniejszym umówieniu.

Odwołanie wizyty możliwe jest 24h przed jej terminem, w przeciwnym razie wizyta przepada.