Program do sprawdzania plagiatu tekstu

Japoński manicure

Wizytówką każdej kobiety są piękne i zadbane dłonie. Zabieg o nazwie ‘manicure japoński’ przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą zyskać zdrowy i naturalnie perłowy wygląd swoich paznokci. Japoński manicure odżywia płytkę, zwiększa cyrkulację krwi, przyczyniając się do przyspieszenia wzrostu paznokci.

Zabieg polecany jest dla osób mających słabe i łamliwe paznokcie. Wykazuje on działanie niezwykle odżywcze i regenerujące na płytkę paznokcia.

W skład preparatów do manicure wchodzi keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest również obecny pyłek pszczeli, który wzmacniając płytkę, eliminuje problem łamliwych paznokci. Preparaty zawierają także krzemionkę z Morza Japońskiego, która odżywia paznokci.

Zabieg manicure japońskiego należy powtarzać co najmniej trzykrotnie w odstępach 10-14 dniowych. Przez kilka dni po zabiegu nie należy wykonywać manicure tradycyjnego ani hybrydowego, ponieważ płytka jest intensywnie natłuszczona. Jeżeli paznokcie są bardzo zniszczone po zabiegach manicure, należy poczekać ok. 2 tygodni przed przystąpieniem do zabiegu manicure japońskiego.

\

Gabinet chwilowo nieczynny.

Gabinet czynny od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 19.00 oraz w soboty od godziny 9.00 do 14.00 po wcześniejszym umówieniu.

Odwołanie wizyty możliwe jest 24h przed jej terminem, w przeciwnym razie wizyta przepada.